רישוי עסקים – עיריית ראשון לציון

רישוי עסקים – עיריית ראשון לציון
כל המידע לגבי הליך הרישוי בעיריית ראשון לציון
רישוי עסקים ראשון לציון
שתף

בעיריית ראשון לציון, רישוי עסקים והשלבים אותם יש לצלוח בדרך לקבלתו, דומים לתהליך הנדרש ברשויות מקומיות אחרות בישראל.
עם זאת, חשוב לדעת, כי לכל רשות מקומית מאפיינים ספציפיים משלה עליהם יש לעמוד במטרה להגיע אל הרישיון המיוחל באופן הקל ומהיר ביותר.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​עיריית ראשון לציון רישוי עסקים  – מה חשוב לדעת?

עיריית ראשון לציון מעמידה לרשות בעלי עסקים את מלוא האינפורמציה הנדרשת לצורך הוצאת רישיון עסק. לנוחיותכם, תוכלו למצוא באתר מידע מוקדם המותאם לשלב טרום פתיחת העסק כמו גם מידע מקדמי מלא המסופק בהתאם לחוק רישוי עסקים ובהתאם לדרישותיהם של העירייה ושל גורמי האישור השונים.

המפרט המוצג באתר כולל את כלל המסמכים והתנאים הנדרשים מבעלי עסק לצורך קבלת רישיון עסק או לצורך חידושו, מטעמה של רשות הרישוי ובאחריותה. נכון להיום, מוצגים מפרטים לשלושה עשר סוגי עסקים המופיעים בצו רישוי עסקים התשע"ג – 2013.

הנח​יות לקבלת רישיון עסק

על כל אחד מהעסקים הזקוקים לרישיון חל מערך הדרישות מטעם הגורמים הממשלתיים השונים לרבות המשרד להגנת הסביבה, משרד הכלכלה, משרד החקלאות ופיתוח הכפר, המשרד לביטחון הפנים (כיבוי ומשטרה) ומשרד הבריאות. במקביל, חלות על העסק דרישות רשות הרישוי – עיריית ראשון לציון. רישוי עסקים בעיריית ראשון לציון כולל דרישות כלליות ודרישות פרטניות כאחד.

לשם קבלת רישיון עסק בעיריית ראשון לציון יש לעמוד בכלל דרישותיהם של גורמי האישור הרלוונטיים לסוג העסק / העסק הספציפי. במקביל, יש לעמוד בדרישות הכלליות מטעם עיריית ראשון לציון, תוך התמקדות בדרישות הרלוונטיות. מעבר לכך, יש לקרוא בעיון את מערך הדרישות הפרטניות המופיעות בטבלה באתר תחת קטגוריית סוג העסק הספציפי ולקיים את מכלול ההגבלות והדרישות כנדרש.

מי זקוק לשירותי ייעוץ להוצאת רישיון?

בעיריית ראשון לציון, רישוי עסקים הינו תחום המונגש באופן מיטבי ללקוח, אך, עם זאת, חשוב לציין כי, במקרים רבים, בעלי עסקים מתקשים להתמודד מול הביורוקרטיה המורכבת הכרוכה בניהול התהליך באופן עצמאי, ומוצאים עצמם מאבדים זמן עבודה יקר בדרכם אל הרישיון הנכסף. ייעוץ מקצועי, לעומת זאת, המסופק על ידי אנשי מקצוע מיומנים מתחום הרישוי שמאחוריהם ניסיון ספציפי בהתנהלות מול הרשות המקומית הרלוונטית, מאפשר לצלוח את התהליך ללא עיכובים מיותרים וביעילות מקסימלית, תוך חיסכון בזמן ובמינימום טרדה מצד הלקוח.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

חוק רישוי עסקים נועד להבטיח איכות הסביבה, למנוע סכנה לשלום הציבור ולהבטיח את בטיחותם של השוהים בבית העסק ואת קיומם של תנאי תברואה נאותים.
תקנות נגישות השירות הן תקנות שמטרתן לאפשר לבעלי מוגבלויות להתנהל במרחב הציבורי תוך השתלבות מיטבית בסביבתם.
רישיון עסק מוענק לעסקים על ידי הרשות המקומית - כל המידע שדרוש לקבלת רישיון עסק
רוצים לשמוע עוד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם