מי אנחנו

מי אנחנו
סימון כראל

חברת כראל הנדסה מתמחה במתן ייעוץ עסקי והנדסי ובליווי עסקים ומפעלים בתחום הרישוי עסקים לקבלת רישיון עסק ורישיון יצרן, תכנון מטבחים מסחריים/תעשייתיים, תכנון מפעלי מזון, טיפול בהיתרי בנייה, שימושים חורגים, היתרים נלווים, בדיקות היתכנות מקיפות, נגישות, בטיחות ועוד.

חברתנו עובדת בשיתוף פעולה עם מיטב האדריכלים, היועצים, מנהלי הפרויקטים והמהנדסים בכל תחום שנדרש, מול משרד הבריאות והרשויות בכל רחבי הארץ.

לאורך שנות פעילותינו הרבה, בהם ליווינו אלפי עסקים בארץ, צברנו ידע וניסיון רב שאינו יסולא מפז. היינו שותפים בפרויקטים מיוחדים וראשוניים בארץ כגון הקמת שרונה מרקט – הוצאת רישיון עסק למתחם וליווי מרבית העסקים לקבלת רישיון.
כמו כן ליווינו ותכננו מסעדות, מפעלים, מאפיות, אולמות אירועים, מרכזים מסחריים וקניונים, משלב ההקמה ועד לקבלת רישיון עסק/יצרן; עסקים בסדרי גודל שונים, מקטן ועד גדול, פרויקטים מורכבים, מאתגרים ומעניינים כל אחד בדרכו.

מקצוענות, אמינות, מסירות, יצירתיות ויחס אישי – הם אלו שמובילים אותנו ונר לרגלנו כבר 28 שנה. כחברה, אנו עושים את מירב המאמצים על מנת להעניק את השירות הטוב ביותר ללקוחותינו, לתת קשת רחבה של שירותים הנדרשים לעסק, דואגים ללמוד ולהתפתח מקצועית ואישית ולהרכיב צוות עובדים מנצח, מיומן ואיכותי המגויס למען המטרה המשותפת.

כראל הנדסה מונה כיום כ -8 עובדים ונחשבת למובילה בתחומה בארץ – הן במקצוענות והן בשירות, כאשר שמה של אירמה כראל הולך לפניה.

אנו גאים בלקוחותינו ובהצלחתם להגשמת החלום העסקי ושמחים לקחת חלק ולהיות שותפים לדרך הלא פשוטה והמאתגרת. הצלחתם היא הצלחתנו!

המטרה שלנו היא להוביל, להשפיע ולקדם אנשים להגשים חלומות עסקיים תוך מתן השירות הטוב ביותר במעטפת של מסירות, יצירתיות וחדשנות.  

אודותינו סימון כראל
אירמה כראל

מייסד החברה – אינג׳ סימון כראל ז"ל | מהנדס בניין

אינג׳ סימון כראל כיהן כמהנדס באגף הפיקוח על הבנייה וכמהנדס בכיר באגף הרישוי של עירית תל-אביב, במשך שנים רבות. בשנת 1993 עם פרישתו מעירית תל-אביב, בחר בדרך עצמאית ופתח משרד לליווי וייעוץ לעסקים בתחום הרישוי.

כמהנדס ויועץ רישוי עצמאי, כיהן בין היתר כיועץ בכיר בפרויקטים גדולים עם הקמתם, כגון: התחנה המרכזית החדשה בת”א וקניון רמת אביב.

עם פטירתו בשנת 2006 ועד היום, החברה מנוהלת ובבעלות אירמה כראל (בתו), הנדסאית אדריכלות, שעבדה עמו מהיום הראשון, עוד בהיותה סטודנטית לאדריכלות.

שאביה נפטר, קיבלה אירמה החלטה ברורה ומידית להמשיך את פעילות החברה. וכדי שזה יקרה, היא גייסה את עזרת המשפחה וצירפה אליה את אחותה אינגה קריכלי שאחראית על הניהול האדמיניסטרטיבי והכספים ואת אחיה יעקב כראל, הנדסאי אדריכלות וכיום אחראי על תחום תכנון המטבחים בחברה.
לפני שנתיים הצטרף גם בנה שלומי כמנהל פרויקטים ואחראי צוות.

מצוידת במשפחה תומכת וצוות עובדים מסור ומיומן, עם ערכים ויסודות איתנים, היה לה ברור שהחברה צועדת בבטחה קדימה.

למה לבחור בנו?

כ30 שנות ניסיון

ידע נרחב וכלים מעשיים

שירות ויחס אישי

אמינות

מטריה רחבה של שירותים

מומחיות ומקצוענות

חדשנות

חברה שהיא בית ומשפחה

צוות המשרד

אירמה כראל

אדר׳ אירמה כראל

מנכ״לית ובעלים

יעקב כראל

אדר׳ יעקב כראל

מתכנן מטבחים

ילנה נוביקוב

אינג׳ ילנה נוביקוב

מתכננת ראשית

רעיה סוירסקי

רעיה סוירסקי

שרטטת

אינגה קריכלי

אינגה קריכלי

מנהלת אדמינסטרטיבית והנהלת חשבונות

שלומי דוד

שלומי דוד

מנהל פרויקטים

חני סטולר

חני סטולר

מנהלת תיקי לקוחות

רוצים לשמוע עוד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם